W jaki sposób sprawnie zorganizować przeprowadzkę?

Przeprowadzka oznacza zmiany. Najpewniej są to dla ciebie zmiany na lepsze, ale póki co zastanawiasz się, w jaki sposób zorganizować przeprowadzkę, by przebiegła bez komplikacji. Dodatkowy stres, związany z organizacją całego przedsięwzięcia to nie lada wyzwanie. Firma Lider świadczy usługi transportowe przy przeprowadzkach od kilkunastu lat. Spełniliśmy oczekiwania wielu ludzi, którzy obawiali się tego, jak technicznie zorganizować przeprowadzkę. Możesz śmiało złożyć na nasze barki swój niepokój związany z tym, jak przewieźć swoje rzeczy do nowego domu albo nowej siedziby firmy. Wiemy, w jaki sposób sprawnie zorganizować przeprowadzkę.

Liczą się twoje pieniądze i czas

Gdy zmieniasz miejsce zamieszkania, chcesz by chaos związany z przewozem mebli, sprzętu AGD, czy RTV trwały jak najkrócej. Nie możesz gotować w starym mieszkaniu, bo tam ciągle stoi kuchnia a spać w nowym, bo meble do sypialni udało ci się przewieźć już pierwszego dnia. Potrzebujesz ogarnąć wszystko w jak najkrótszym czasie. Tym właśnie zajmujemy się na co dzień. Dysponujemy flotą pojazdów dostosowaną do transportu przedmiotów wielkogabarytowych. Zatrudniamy pracowników, którzy pomogą ci rozpakować rzeczy oraz złożyć meble w nowym miejscu zamieszkania.
Wypracowana na przestrzeni ostatnich lat logistyka pozwala nam organizować przeprowadzki naszych klientów w możliwie najkrótszym czasie. Dysponujemy sprzętem, samochodami a do tego mamy zgraną i doświadczoną załogę. Wszystko to przekłada się na oczekiwany przez klienta efekt.
Oferujemy tani transport na terenie całego kraju. Możliwe, że czeka cię przeprowadzka z Warszawy do Krakowa albo z Gdańska na Podhale. Zorganizujemy przewóz twoich rzeczy w rozsądnej cenie, niezależnie od odległości, która będzie do pokonania. Wykonujemy także przeprowadzki zagraniczne. Jeśli szukasz niezawodnej firmy, która zajmie się twoją przeprowadzką, możesz na nas liczyć.

Zakres świadczonych usług

Pomożemy ci spakować wszystkie potrzebne rzeczy. Wiemy, jak zabezpieczyć meble i sprzęt elektroniczny, by nie uszkodziły się w trakcie transportu. Zajmiemy się także ponownym złożeniem i rozstawieniem wszystkiego w nowym mieszkaniu. Robimy to z powodzeniem od lat, dlatego możesz nam powierzyć swój dobytek.
Przeprowadzka to świetna okazja do gruntownych porządków. Jeśli okaże się, że nie potrzebujesz części mebli lub sprzętu, przekażemy je do utylizacji
Mamy wszystkie potrzebne materiały, których używa się w trakcie przeprowadzki. Wraz z usługą przeprowadzki oferujemy kartony i pojemniki transportowe oraz folię, która posłuży do zabezpieczenia najcenniejszych rzeczy.

Cennik usług

Do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie. Wycena, którą przygotowujemy oparta jest o szczegółowe informacje, które musisz nam podać. Działamy odpowiedzialnie, dlatego ustalamy z klientem wszystkie szczegóły dotyczące przeprowadzki przed podjęciem zlecenia. Przygotuj dla nas następujące informacje:

  • ilość przewożonych rzeczy i ich rozmiar
  • adresy miejsc, w których będziemy pracować
  • termin przeprowadzki, który najbardziej ci odpowiada
  • pozostałe istotne szczegóły.

Dzięki temu będziemy wiedzieć, w jaki sposób przygotować się do twojego zlecenia. Ustalimy, ile osób i samochodów potrzeba zaangażować. Dowiemy się, jaki sprzęt musimy wykorzystać. Wreszcie też przewidzimy czas i koszt przeprowadzki.

Zlecenia specjalne

Rzeczy wielkogabarytowe

Zajmujemy się transportem bardzo dużych i nietypowych rzeczy. Przewoziliśmy jacuzzi a potem zajęliśmy się wniesieniem go do mieszkania klienta. Zajmowaliśmy się transportem szopek świątecznych. Przewieźliśmy je z Krakowa do Zielonej Góry w bezpieczny sposób. Mamy potrzebny sprzęt i doświadczenie w zakresie transportu i przeprowadzek. A plan i strategia, z którymi podchodzimy do każdego zlecenia przeprowadzki pozwalają nam spełniać oczekiwania klientów.
Przeprowadzki szkół i firm

Możemy przygotować także przeprowadzki szkół oraz firm. Transport większej ilości mebli, wyposażenia sal lekcyjnych oraz części biurowej nie stanowią dla nas żadnego problemu. Jesteśmy w stanie zorganizować cały transport i przeprowadzkę wraz ze spakowaniem i zabezpieczeniem całego sprzętu.
Podobnie z przeprowadzką majątku firmowego. Dysponujemy wszystkimi narzędziami, które potrzebne są do transportu maszyn a nawet całych linii produkcyjnych. Jesteśmy w stanie skoordynować swoje działania z pracownikami firmy, którzy odpowiadają za maszyny. Nie działamy w oderwaniu od zasad panujących w organizacji. Dostosowujemy się do wymagań klienta.

Krzysztof

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *